Foto på en husfasad med Vidingehems logotyp på.

Vidingehems styrelse och fackliga företrädare

Här nedan presenteras Vidingehems styrelse och fackliga representanter.

Ordförande Tajma Sisic (S), telefon 073-301 80 71, e-post: tajma.sisic@vaxjo.se

1:e vice ordförande Björn Kleinhenz (V), telefon 073-301 80 75, e-post: bjorn.kleinhenz@vaxjo.se

2:e vice ordförande Ulf Hedin (M), e-post: ulf.hedin@vaxjo.se

Ledamot Gunnar Storbjörk (S), e-post: gunnar.storbjork@vaxjo.se

Ledamot Katinka Schartau (MP), e-post: katinka.schartau@vaxjo.se

Ledamot Viktor Klar (M), e-post: viktor.klar@vaxjo.se

Ledamot Ricardo Chavez (KD), e-post: ricardo.chavez@vaxjo.se

Suppleant Sven-Olof Gustafsson (S), e-post: sven-olof.gustafsson@vaxjo.se

Suppleant Mattias Andersson (C), e-post: mattias.andersson@vaxjo.se

Suppleant Tomas Jansson (M), e-post: tomas.jansson@vaxjo.se

Suppleant Enida Bazdarevic (L), e-post: enida.bazdarevic@vaxjo.se

Fackliga företrädare

Fastighetsanställdas förbund Lars Hermansson, telefon 0470-59 90 00, e-post: lars.hermansson@vidingehem.se 

Vision Edin Huskic, telefon 0470-59 90 00, e-post: edin.huskic@vidingehem.se  

Senast uppdaterad

1 juli 2024